Smaczna woda pod ręką? Sięgnij po dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem!

Szukasz rozwiązania, które pozwoli ci zadbać nie tylko o siebie, swoich najbliższych, ale i o planetę? Odpowiedź jest prosta, sięgnij po dzbanek z filtrem na wodę i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości!

Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem – jedno rozwiązanie, wiele korzyści Czym właściwie jest dzbanek z filtrem? To funkcjonalny sprzęt kuchenny, który nie tylko oczyści twoją wodę kranową z chloru (usunie nieprzyjemny zapach i smak), ale z powodzeniem spełni funkcję stylowej karafki.

To nie wszystko! Przejdźmy do korzyści, które płyną z dzbanka filtrującego:
– zaoszczędzisz czas i pieniądze
– uwolnisz się od kupowania zgrzewek wody pakowanie w jednorazowe opakowania (przy okazji zatroszczysz się o środowisko)
– zapewnisz sobie smaczną wodę na wyciągnięcie ręki (filtr usunie nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, jednocześnie nie zmieni ilości minerałów w niej występujących (m.in. wapń i magnez)
– ochronisz swoje sprzęty AGD przed kamieniem kotłowym

Jak działa dzbanek z filtrem na wodę? Łatwizna! Wlewasz wodę kranową, a filtr (naturalny, powstały z łupin orzecha kokosowego) zajmuje się resztą – już po kilku chwilach możesz sięgnąć po smaczną przefiltrowaną wodę kranową. Ważne! W pokrywie dzbanka znajduje się wskaźnik, w zależności od modelu może to być wskaźnik manualny lub wskaźnik LED sensor. W przypadku drugiego po zamontowaniu filtra przytrzymaj przycisk, aż dioda zaświeci się na niebiesko. Od tego momentu masz miesiąc, w którym możesz korzystać z pełni jego możliwości. Po trzech tygodniach dioda zaświeci się na żółto, co oznacza: przygotuj się na wymianę filtra. Po 4 tygodniach dioda zacznie świecić na czerwono, co oznacza: wymień filtr na nowy!

Smaczna woda pod ręką? Sięgnij po dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem!

Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem – co sprawia, że jest wyjątkowy

– wykonany z wysokiej jakości tworzywa np. szkła
– jeden filtr może zastąpić nawet 100 1,5 l butelek jednorazowych
– dzbanek z filtrem pozwoli ci zaoszczędzić czas, pieniądze, a przy okazji pozytywnie wpłyniesz na środowisko (ograniczysz produkcję jednorodzajowych opakowań)
– skutecznie filtruje wodę kranową, a ergonomiczny kształt sprawia, że może spełniać funkcję karafki

Jeden dzbanek filtrujący, wiele… filtrów

Wiesz już, co może dać ci dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem, ale to wciąż nie wszystko. Do dzbanka możesz dobrać odpowiedni filtr, który odkryje kolejne możliwości i dostarczy ci nie tylko smaczną, ale również wzbogaconą wodę. Pozna 4 filtr do dzbanka z filtrem i wybierz swój ulubiony:
– Filtr Standard (oczyszcza wodę kranową i znacznie redukuje twardość wody)
– Ph+ Classic (podwyższa pH wody)
– Mg+ Classic (wzbogaca wodę kranową w jony magnezu)
– AGD+ Classic (zmiękcza wodę kranową)

Zainteresowany? Kup dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem na stronie https://sklep.dafi.pl/dzbanki-filtrujace. Każdego dnia odkrywaj nowe możliwości i zasmakuj w smacznej wodzie!

Blog

Co To Są Nienaturalne Linki Przychodzące?

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że Twoja strona internetowa nagle zniknęła z wyników wyszukiwania? A może widziałeś, że ruch na Twojej stronie dramatycznie spadł, ale nie wiesz, co się stało? Jednym z możliwych powodów może być obecność nienaturalnych linków przychodzących. W tej krótkiej lecz informacyjnej publikacji dowiesz się, czym są nienaturalne linki przychodzące, jak wpływają […]

Read More
Blog

WordPress Aktualizacja CMS – Eckstine 5.5 a SEO

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie są korzyści z aktualizacji systemu zarządzania treścią WordPress? Jeśli jesteś właścicielem strony internetowej opartej na WordPressie, z pewnością zależy Ci na tym, aby Twoja witryna była zawsze aktualna i zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. W tym artykule dowiesz się, dlaczego aktualizacja CMS WordPress, szczególnie do wersji Eckstine 5.5, ma duże znaczenie […]

Read More
Blog

Elegancja w rozsądnej cenie – oferta hurtowni odzieży damskiej

Hurtownicy odzieży to nieodzowny element łańcucha dostaw w branży mody, zapewniając właścicielom sklepów dostęp do różnorodnych ubrań damskich. Jednym z kluczowych trendów w handlu hurtowym jest przeniesienie oferty do przestrzeni internetowej. Dzięki temu właściciele sklepów mogą w wygodny sposób przeglądać asortyment, dokonywać zamówień i szybko dostosowywać swoją ofertę do zmieniających się potrzeb klientek. Dlaczego właściciele […]

Read More