Smaczna woda pod ręką? Sięgnij po dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem!

Szukasz rozwiązania, które pozwoli ci zadbać nie tylko o siebie, swoich najbliższych, ale i o planetę? Odpowiedź jest prosta, sięgnij po dzbanek z filtrem na wodę i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości!

Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem – jedno rozwiązanie, wiele korzyści Czym właściwie jest dzbanek z filtrem? To funkcjonalny sprzęt kuchenny, który nie tylko oczyści twoją wodę kranową z chloru (usunie nieprzyjemny zapach i smak), ale z powodzeniem spełni funkcję stylowej karafki.

To nie wszystko! Przejdźmy do korzyści, które płyną z dzbanka filtrującego:
– zaoszczędzisz czas i pieniądze
– uwolnisz się od kupowania zgrzewek wody pakowanie w jednorazowe opakowania (przy okazji zatroszczysz się o środowisko)
– zapewnisz sobie smaczną wodę na wyciągnięcie ręki (filtr usunie nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, jednocześnie nie zmieni ilości minerałów w niej występujących (m.in. wapń i magnez)
– ochronisz swoje sprzęty AGD przed kamieniem kotłowym

Jak działa dzbanek z filtrem na wodę? Łatwizna! Wlewasz wodę kranową, a filtr (naturalny, powstały z łupin orzecha kokosowego) zajmuje się resztą – już po kilku chwilach możesz sięgnąć po smaczną przefiltrowaną wodę kranową. Ważne! W pokrywie dzbanka znajduje się wskaźnik, w zależności od modelu może to być wskaźnik manualny lub wskaźnik LED sensor. W przypadku drugiego po zamontowaniu filtra przytrzymaj przycisk, aż dioda zaświeci się na niebiesko. Od tego momentu masz miesiąc, w którym możesz korzystać z pełni jego możliwości. Po trzech tygodniach dioda zaświeci się na żółto, co oznacza: przygotuj się na wymianę filtra. Po 4 tygodniach dioda zacznie świecić na czerwono, co oznacza: wymień filtr na nowy!

Smaczna woda pod ręką? Sięgnij po dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem!

Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem – co sprawia, że jest wyjątkowy

– wykonany z wysokiej jakości tworzywa np. szkła
– jeden filtr może zastąpić nawet 100 1,5 l butelek jednorazowych
– dzbanek z filtrem pozwoli ci zaoszczędzić czas, pieniądze, a przy okazji pozytywnie wpłyniesz na środowisko (ograniczysz produkcję jednorodzajowych opakowań)
– skutecznie filtruje wodę kranową, a ergonomiczny kształt sprawia, że może spełniać funkcję karafki

Jeden dzbanek filtrujący, wiele… filtrów

Wiesz już, co może dać ci dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem, ale to wciąż nie wszystko. Do dzbanka możesz dobrać odpowiedni filtr, który odkryje kolejne możliwości i dostarczy ci nie tylko smaczną, ale również wzbogaconą wodę. Pozna 4 filtr do dzbanka z filtrem i wybierz swój ulubiony:
– Filtr Standard (oczyszcza wodę kranową i znacznie redukuje twardość wody)
– Ph+ Classic (podwyższa pH wody)
– Mg+ Classic (wzbogaca wodę kranową w jony magnezu)
– AGD+ Classic (zmiękcza wodę kranową)

Zainteresowany? Kup dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem na stronie https://sklep.dafi.pl/dzbanki-filtrujace. Każdego dnia odkrywaj nowe możliwości i zasmakuj w smacznej wodzie!

Blog

Informacje o znakomitym herbicydzie zbożowym

Tak to już jest że na polskich polach upraw zbożowych rosną nie tylko omawiane przez nas zboża. Na nich bowiem bardzo często a właściwie powinniśmy już teraz powiedzieć że zawsze pojawiają się nieproszeni goście jakimi jak już pewnie wszyscy o tym doskonale wiecie są chwasty. I niestety jak się to okazuje od wielu lat są […]

Read More
Blog

Znakomity sposób na przejazd w Warszawie

Aby wszystko w materii środki organizacji wyjazdu przebiegało jak trzeba, z pewnością warto poczytać zarówno o skuteczności danych ofert wynajmu autokarów i busów jak i również punkcie widzenia dotychczasowych użytkowników na temat usługodawcy i jego rzetelności.   Świetny sposób na wygodną podróż po stolicy Gdy chcemy mieć absolutną pewność, że podejmowane przez nas działania dotyczące […]

Read More
Blog

Płytki z efektem kamienia do łazienki i salonu

Marmur, granit, łupek, piaskowiec i inne naturalne kamienie są powszechnie używane jako materiały wykończeniowe w nieruchomościach mieszkalnych i komercyjnych. Producenci nieustannie pracują nad poprawą technologii produkcji płytek, aby oferować klientom płytki gresowe, które doskonale odwzorowują naturalne kamienie, drewno, beton i inne materiały wykończeniowe. Technologia ta jest teraz tak zaawansowana, że praktycznie niemożliwe jest odróżnienie produktu […]

Read More