Smaczna woda pod ręką? Sięgnij po dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem!

Szukasz rozwiązania, które pozwoli ci zadbać nie tylko o siebie, swoich najbliższych, ale i o planetę? Odpowiedź jest prosta, sięgnij po dzbanek z filtrem na wodę i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości!

Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem – jedno rozwiązanie, wiele korzyści Czym właściwie jest dzbanek z filtrem? To funkcjonalny sprzęt kuchenny, który nie tylko oczyści twoją wodę kranową z chloru (usunie nieprzyjemny zapach i smak), ale z powodzeniem spełni funkcję stylowej karafki.

To nie wszystko! Przejdźmy do korzyści, które płyną z dzbanka filtrującego:
– zaoszczędzisz czas i pieniądze
– uwolnisz się od kupowania zgrzewek wody pakowanie w jednorazowe opakowania (przy okazji zatroszczysz się o środowisko)
– zapewnisz sobie smaczną wodę na wyciągnięcie ręki (filtr usunie nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, jednocześnie nie zmieni ilości minerałów w niej występujących (m.in. wapń i magnez)
– ochronisz swoje sprzęty AGD przed kamieniem kotłowym

Jak działa dzbanek z filtrem na wodę? Łatwizna! Wlewasz wodę kranową, a filtr (naturalny, powstały z łupin orzecha kokosowego) zajmuje się resztą – już po kilku chwilach możesz sięgnąć po smaczną przefiltrowaną wodę kranową. Ważne! W pokrywie dzbanka znajduje się wskaźnik, w zależności od modelu może to być wskaźnik manualny lub wskaźnik LED sensor. W przypadku drugiego po zamontowaniu filtra przytrzymaj przycisk, aż dioda zaświeci się na niebiesko. Od tego momentu masz miesiąc, w którym możesz korzystać z pełni jego możliwości. Po trzech tygodniach dioda zaświeci się na żółto, co oznacza: przygotuj się na wymianę filtra. Po 4 tygodniach dioda zacznie świecić na czerwono, co oznacza: wymień filtr na nowy!

Smaczna woda pod ręką? Sięgnij po dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem!

Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem – co sprawia, że jest wyjątkowy

– wykonany z wysokiej jakości tworzywa np. szkła
– jeden filtr może zastąpić nawet 100 1,5 l butelek jednorazowych
– dzbanek z filtrem pozwoli ci zaoszczędzić czas, pieniądze, a przy okazji pozytywnie wpłyniesz na środowisko (ograniczysz produkcję jednorodzajowych opakowań)
– skutecznie filtruje wodę kranową, a ergonomiczny kształt sprawia, że może spełniać funkcję karafki

Jeden dzbanek filtrujący, wiele… filtrów

Wiesz już, co może dać ci dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem, ale to wciąż nie wszystko. Do dzbanka możesz dobrać odpowiedni filtr, który odkryje kolejne możliwości i dostarczy ci nie tylko smaczną, ale również wzbogaconą wodę. Pozna 4 filtr do dzbanka z filtrem i wybierz swój ulubiony:
– Filtr Standard (oczyszcza wodę kranową i znacznie redukuje twardość wody)
– Ph+ Classic (podwyższa pH wody)
– Mg+ Classic (wzbogaca wodę kranową w jony magnezu)
– AGD+ Classic (zmiękcza wodę kranową)

Zainteresowany? Kup dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem na stronie https://sklep.dafi.pl/dzbanki-filtrujace. Każdego dnia odkrywaj nowe możliwości i zasmakuj w smacznej wodzie!

Blog

O moim miejscu: tajemnicza historia i niezwykłe uroki przyrody

W dzisiejszym zabieganym świecie, pełnym zgiełku i chaosu, odnalezienie spokojnego i magicznego miejsca staje się coraz trudniejsze. Niemniej jednak, dla niektórych osób istnieje jedno miejsce, które wydaje się być zaklęte w spokoju i urodzie przyrody – Moje Miejsce. Tajemnicza historia tego miejsca i jego niezwykłe uroki przyrody przyciągają podróżników i poszukiwaczy spokoju z całego świata. […]

Read More
Blog

Porady dotyczące pielęgnacji płytek gresowych

Płytki gresowe są popularnym wyborem dla wielu osób dzięki swojej trwałości, odporności na uszkodzenia i łatwości w utrzymaniu czystości. Jednak aby zachować ich piękny wygląd i funkcjonalność przez wiele lat, konieczna jest odpowiednia pielęgnacja i konserwacja. W tym artykule przedstawimy kilka porad dotyczących pielęgnacji płytek gresowych, które pomogą utrzymać je w doskonałym stanie na długi […]

Read More
Blog

Apartamenty w zakopanem – wybierz idealne miejsce na wypoczynek

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego Zakopane przyciąga tak wielu turystów? To magiczne miejsce położone w sercu Tatr oferuje nie tylko niesamowite krajobrazy, ale także bogactwo kultury i tradycji góralskiej. Jeśli planujesz wypoczynek w Zakopanem, wybór odpowiedniego apartamentu może znacząco wpłynąć na jakość twojego pobytu. Dlatego warto poświęcić chwilę, aby dowiedzieć się, jak znaleźć idealne miejsce […]

Read More