Smaczna woda pod ręką? Sięgnij po dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem!

Szukasz rozwiązania, które pozwoli ci zadbać nie tylko o siebie, swoich najbliższych, ale i o planetę? Odpowiedź jest prosta, sięgnij po dzbanek z filtrem na wodę i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości!

Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem – jedno rozwiązanie, wiele korzyści Czym właściwie jest dzbanek z filtrem? To funkcjonalny sprzęt kuchenny, który nie tylko oczyści twoją wodę kranową z chloru (usunie nieprzyjemny zapach i smak), ale z powodzeniem spełni funkcję stylowej karafki.

To nie wszystko! Przejdźmy do korzyści, które płyną z dzbanka filtrującego:
– zaoszczędzisz czas i pieniądze
– uwolnisz się od kupowania zgrzewek wody pakowanie w jednorazowe opakowania (przy okazji zatroszczysz się o środowisko)
– zapewnisz sobie smaczną wodę na wyciągnięcie ręki (filtr usunie nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, jednocześnie nie zmieni ilości minerałów w niej występujących (m.in. wapń i magnez)
– ochronisz swoje sprzęty AGD przed kamieniem kotłowym

Jak działa dzbanek z filtrem na wodę? Łatwizna! Wlewasz wodę kranową, a filtr (naturalny, powstały z łupin orzecha kokosowego) zajmuje się resztą – już po kilku chwilach możesz sięgnąć po smaczną przefiltrowaną wodę kranową. Ważne! W pokrywie dzbanka znajduje się wskaźnik, w zależności od modelu może to być wskaźnik manualny lub wskaźnik LED sensor. W przypadku drugiego po zamontowaniu filtra przytrzymaj przycisk, aż dioda zaświeci się na niebiesko. Od tego momentu masz miesiąc, w którym możesz korzystać z pełni jego możliwości. Po trzech tygodniach dioda zaświeci się na żółto, co oznacza: przygotuj się na wymianę filtra. Po 4 tygodniach dioda zacznie świecić na czerwono, co oznacza: wymień filtr na nowy!

Smaczna woda pod ręką? Sięgnij po dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem!

Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem – co sprawia, że jest wyjątkowy

– wykonany z wysokiej jakości tworzywa np. szkła
– jeden filtr może zastąpić nawet 100 1,5 l butelek jednorazowych
– dzbanek z filtrem pozwoli ci zaoszczędzić czas, pieniądze, a przy okazji pozytywnie wpłyniesz na środowisko (ograniczysz produkcję jednorodzajowych opakowań)
– skutecznie filtruje wodę kranową, a ergonomiczny kształt sprawia, że może spełniać funkcję karafki

Jeden dzbanek filtrujący, wiele… filtrów

Wiesz już, co może dać ci dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem, ale to wciąż nie wszystko. Do dzbanka możesz dobrać odpowiedni filtr, który odkryje kolejne możliwości i dostarczy ci nie tylko smaczną, ale również wzbogaconą wodę. Pozna 4 filtr do dzbanka z filtrem i wybierz swój ulubiony:
– Filtr Standard (oczyszcza wodę kranową i znacznie redukuje twardość wody)
– Ph+ Classic (podwyższa pH wody)
– Mg+ Classic (wzbogaca wodę kranową w jony magnezu)
– AGD+ Classic (zmiękcza wodę kranową)

Zainteresowany? Kup dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem na stronie https://sklep.dafi.pl/dzbanki-filtrujace. Każdego dnia odkrywaj nowe możliwości i zasmakuj w smacznej wodzie!

Blog

Nowoczesne okna o których można mówić tylko dobrze

Może wielu z was czy to prywatnie czy też jeśli chodzi o zakład w którym jesteście zatrudnieni już od dawna myśli o tym żeby zakupić dla siebie jak najbardziej znakomite okna. Ale być może i wy chcielibyście żeby te okna były zarazem klasyczne lecz także nowoczesne. Czy takie połączenie okien i ich stanu technicznego jest […]

Read More
Blog

Co jest ważne w prowadzeniu firmy w Wielkiej Brytanii?

Obecnie na obszarze Wielkiej Brytanii mieszka wielu Polaków, którzy posiadają tam sporo ciekawych źródeł zarobku. Oprócz standardowej pracy na etat w brytyjskich firmach, wielu Polaków zamieszkujących ten region, podejmuje decyzję o założeniu własnej działalności gospodarczej. Oznacza to, że dużo ludzi trudni się prowadzeniem firm handlowych, produkcyjnych czy też usługowych. Prowadzenie takiej firmy wiąże się nie […]

Read More
Blog

Prowadnice które skutecznie uciszą wasze szuflady

Może i ty masz już pewnej kwestii dosyć. A mianowicie tej że kiedy otwierasz swoje szuflady to potem zamykają się one z wielkim hukiem a nawet z trzaskiem. Co w takiej sytuacji i to najlepiej już teraz powinieneś uczynić? Rzecz jasna na pewno sam zgodzisz się z nami co do tego że tak naprawdę to […]

Read More