Płytki z efektem kamienia do łazienki i salonu

Marmur, granit, łupek, piaskowiec i inne naturalne kamienie są powszechnie używane jako materiały wykończeniowe w nieruchomościach mieszkalnych i komercyjnych.

Producenci nieustannie pracują nad poprawą technologii produkcji płytek, aby oferować klientom płytki gresowe, które doskonale odwzorowują naturalne kamienie, drewno, beton i inne materiały wykończeniowe. Technologia ta jest teraz tak zaawansowana, że praktycznie niemożliwe jest odróżnienie produktu naturalnego od płytek.

Płytki z efektem kamienia do łazienki i salonu

Egen Dark Emperador to płytki czarne ze złotymi plamkami

Warto wybierać wysokiej jakości płytki gresowe od producentów, którzy uchwycili najważniejszą zmienność tonów, żyłek i cieniowania, aby imitacja kamienia była jak najbardziej autentyczna. W rzeczywistości niektóre płytki z efektem marmuru wyglądają nawet lepiej niż prawdziwe. Jeśli szukamy ciemniejszych płytek o wyglądzie kamienia, możemy wybrać kolekcję Egen Dark Emperador. Są to piękne czarne płytki ze złotymi znaczeniami o wymiarach 60×60 cm, które można z powodzeniem położyć w salonie, łazience, na tarasie czy w biurze.

Ta czarno-złota płytka wykorzystuje przypadkowe wzory plamek z delikatnym żyłkowaniem, co zmniejsza kontrast i sprawia, że całość wygląda nieco bardziej ciekawie. Dodatkowym atutem płytek Dark Emperador będzie wysoki połysk powierzchni, która pięknie odbija światło, nie przytłaczając wnętrza ciemnym kolorem. Czarne płytki imitujące kamień, o wyglądzie marmuru lub granitu, dodają natychmiastowego efektu i luksusowego elementu do każdego pomieszczenia. Płytki te są wykonane z wysokiej jakości gresu gatunku pierwszego rektyfikowanego i są drukowane przy użyciu zaawansowanej technologii atramentowej, aby uzyskać niezwykle realistyczny wygląd.

Nadające się zarówno do ścian, jak i podłóg, płytki Egen Dark Emperador dostępne na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/DARK-EMPERADOR/7542 z łatwością podkreślają każde pomieszczenie w twoim domu i nadadzą mu ekskluzywny, elegancki charakter. W sprzedaży znajdziemy szeroki wybór płytek z imitacją kamieni naturalnych, które mogą spełnić oczekiwania estetyczne i finansowe każdego klienta.

Blog

Jakie skrzynki posiadasz w swoim magazynie?

Jeśli i ty masz ogromne magazyny w których przechowujesz systematycznie swoje wyroby to na pewno także zastanawiasz się nad tym w jakich skrzynkach powinny się one znajdować. I nie wątpimy w to że także i ty już od dawna kupujesz możliwie jak najlepsze skrzynki które są na polskim rynku dostępne. Jednak czy aby na pewno […]

Read More
Blog

Jak korzystnie wynająć samochód premium opowie Rafał Grzebin

Wyjazd na wakacje z najlepszymi przyjaciółmi lub rodziną to jeden z najprzyjemniejszych sposobów na wspólne spędzanie wolnego czasu, to także świetny sposób na stworzenie niezapomnianych wspomnień. Możesz jednak podróżować w komfortowych warunkach, kiedy zdecydujesz się na wypożyczenie odpowiedniego modeli auta luksusowego, może to być Van lub SUV, który pomieści wygodnie wszystkich pasażerów, a także bagaże. […]

Read More
Blog

Fungicydy chroniące jak najskuteczniej zboża ozime

Posiadając na swoich polach być może nawet kilkadziesiąt jak nie więcej hektarów zbóż ozimych z pewnością także i ty już od dawna kupujesz dla siebie i swojego gospodarstwa rolnego fungicydy. Albowiem to właśnie nimi zawsze wiosną opryskujesz swoje areały. Ale jeżeli tak jest być może już nawet od kilkudziesięciu lat to chcemy cię zapytać w […]

Read More