Płytki z efektem kamienia do łazienki i salonu

Marmur, granit, łupek, piaskowiec i inne naturalne kamienie są powszechnie używane jako materiały wykończeniowe w nieruchomościach mieszkalnych i komercyjnych.

Producenci nieustannie pracują nad poprawą technologii produkcji płytek, aby oferować klientom płytki gresowe, które doskonale odwzorowują naturalne kamienie, drewno, beton i inne materiały wykończeniowe. Technologia ta jest teraz tak zaawansowana, że praktycznie niemożliwe jest odróżnienie produktu naturalnego od płytek.

Płytki z efektem kamienia do łazienki i salonu

Egen Dark Emperador to płytki czarne ze złotymi plamkami

Warto wybierać wysokiej jakości płytki gresowe od producentów, którzy uchwycili najważniejszą zmienność tonów, żyłek i cieniowania, aby imitacja kamienia była jak najbardziej autentyczna. W rzeczywistości niektóre płytki z efektem marmuru wyglądają nawet lepiej niż prawdziwe. Jeśli szukamy ciemniejszych płytek o wyglądzie kamienia, możemy wybrać kolekcję Egen Dark Emperador. Są to piękne czarne płytki ze złotymi znaczeniami o wymiarach 60×60 cm, które można z powodzeniem położyć w salonie, łazience, na tarasie czy w biurze.

Ta czarno-złota płytka wykorzystuje przypadkowe wzory plamek z delikatnym żyłkowaniem, co zmniejsza kontrast i sprawia, że całość wygląda nieco bardziej ciekawie. Dodatkowym atutem płytek Dark Emperador będzie wysoki połysk powierzchni, która pięknie odbija światło, nie przytłaczając wnętrza ciemnym kolorem. Czarne płytki imitujące kamień, o wyglądzie marmuru lub granitu, dodają natychmiastowego efektu i luksusowego elementu do każdego pomieszczenia. Płytki te są wykonane z wysokiej jakości gresu gatunku pierwszego rektyfikowanego i są drukowane przy użyciu zaawansowanej technologii atramentowej, aby uzyskać niezwykle realistyczny wygląd.

Nadające się zarówno do ścian, jak i podłóg, płytki Egen Dark Emperador dostępne na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/DARK-EMPERADOR/7542 z łatwością podkreślają każde pomieszczenie w twoim domu i nadadzą mu ekskluzywny, elegancki charakter. W sprzedaży znajdziemy szeroki wybór płytek z imitacją kamieni naturalnych, które mogą spełnić oczekiwania estetyczne i finansowe każdego klienta.

Blog

Kredyt hipoteczny – jakie warunki trzeba spełnić, aby go otrzymać?

W dzisiejszych czasach rynek produktów finansowych jest bardzo dobrze rozwinięty na terenie naszego kraju. Nic więc dziwnego, że można znaleźć wiele firm specjalizujących się w udzielaniu pożyczek, a także instytucji bankowych, które oferują wiele produktów, a także usług. W bankach można prowadzić własne konta, gromadzić oszczędności czy też korzystać z wielu rozwiązań kredytowych. Jedną z […]

Read More
Blog

Ośrodek wypoczynkowy z wieloma atrakcjami

Kiedy mamy zamiar udać się na możliwie jak najbardziej wypoczynek to zawsze zastanawiamy się nad tym jakie w danym ośrodku realnie będą czekały na atrakcje. Celowo powiedzieliśmy powyżej słowo realnie albowiem jak sami o tym doskonale wiecie na prospekcie emisyjnym lub też na stronie internetowej danego ośrodka turystycznego można napisać dosłownie wszystko. A zatem czy […]

Read More
Blog

Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie smartfona?

Osoby decydujące się na zakup smartfona powinny zwrócić uwagę na wiele parametrów, które charakteryzują obecnie telefony. Będziemy brali pod uwagę w wielkości telefonu, wielkość wyświetlacza, obecnie wiele smartfonów posiada przekątną około 6 cali lub nieco więcej. Dodatkowo ważnym parametrem może być ilość pamięci RAM oraz pamięci wewnętrznej do przechowywania danych. Jakie parametry charakteryzują nowoczesne telefony? […]

Read More